ÜMRANİYE ÇATICILARI

Ümraniye çatıcıları konusunda araştırma yapıyorsanız, çatınız ile ilgili bir sorununuz var demektir. Daha önceden hizmet alıp memnun kalmadığınız çatı firmaları sebebiyle sektöre olan inancınızı kaybetmiş veya ilk defa çatı hizmeti alacak ta olabilirsiniz. Her iki durumda da kiminle çalışacağınıza karar vermenin zor olduğunun farkındayız. Bu yüzden işinizi ve karar vermenizi kolaylaştırmak için her türlü sorununuzda yanınızdayız.

Ümraniye çatıcıları denildiğinde çok sayıda firma veya ustadan bahsetmek mümkündür. Bölgedeki nüfus ve bina yoğunluğu sebebiyle talebi karşılamak amacıyla faaliyet gösteren çatı firmaları arasından sizin beklentilerinize ve bütçenize uygun hizmeti verecek olanın hangisi olduğuna karar vermek için detaylı bir araştırma yapmanız gerekebilir. Ama bu arada zaman kaybetmeniz de söz konusudur. İşte sizi bu külfetten kurtarmak ve ihtiyacınız olan kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmak için buradayız. Tüm enerjimizi verdiğimiz çatı işleri konusunda kendimizi sürekli yeniliyor ve yeni nesil çatı malzemeleri ve uygulanması konusunda da kendimizi geliştiriyoruz.

ÜMRANİYE ÇATICILARI

ÜMRANİYE ÇATICILARI

            

Çatı işlerinin en önemli noktalarından biri de iş güvenliği konusunda gerekli önlemlerin alınmış olmasıdır. Ne yazık ki özensiz ve acemi olmanın verdiği rahatlıkla, gerekli önlemleri almadan çalışan çatı ustalarının bir kısmı bunu hayatları ile ödemektedir. Diğer yandan çatı işleri için anlaştığınız firmanın personelinden birinin kaza geçirmesi veya hayatını kaybetmesi halinde iş sahibinin de hukuki ve vicdani sorumluluğu ortaya çıkacaktır. Bu yüzden iş güvenliği konusunda gerekli eğitimleri almış ve teçhizata sahip ustalarla çalışmak, sizi üzücü sonuçlardan koruyacaktır.

İşlerimizi yaparken çevreye ve aile mahremiyetine gösterdiğimiz özen sayesinde güvenilir bir firma olmayı başardık. Çalışmalarımız esnasında mümkün olduğunca sessiz davranıyor, atıkları kendimiz tahliye ediyor ve bina sakinlerini rahatsız etmemek için gerekli her türlü özeni gösteriyoruz. Çünkü bir işi hakkıyla yapmak sadece işi ortaya koymak değildir. Aynı zamanda çevreye ve insanlara saygılı davranmayı da gerektirir.

Ümraniye çatıcıları içinde mesleğini severek ve özenle yerine getiren bir ekip olarak sizlerin güvenini sağlamak ve bu işi uzun yıllar daha yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım