KADIKÖY ÇATI KAPLAMA

KADIKÖY ÇATI KAPLAMA

KADIKÖY ÇATI KAPLAMA

          Kadıköy çatı kaplama hizmetine ihtiyacınız varsa ve bu satırları okuyorsanız, daha fazla araştırma yapmanıza ve zaman kaybetmenize gerek kalmadı demektir. Çatı ile ilgili her konuda kaliteli ve profesyonel hizmet verilen firmamız, Kadıköy çatı kaplama firmaları arasında güvenilirlik ve kaliteli hizmet açısından akla gelen ilk firma olmaktan dolayı gurur duymaktadır.

Uzun yıllardır hizmet vermekte olduğumuz çatı sektörü, zaman içinde çok deneyimli ve profesyonel ustaları bünyemize katmamıza vesile oldu. İstanbul’un en iyi çatı ustaları ile çalışma konusunda geliştirdiğimiz iş prensiplerimiz sayesinde aldığımız tüm işleri layıkı ile yerine getirdik. Bugüne kadar eksik, kusurlu, bir süre sonra sorun çıkaran hiçbir işe imza atmamış olmak en büyük motivasyonumuz olmuştur.

Çatısız bir binada çatı yapımı işi hem teknik bilgi hem de deneyim gerektirir. Teknik bilgi sahibi olmak çatı kaplama işi için asla yeterli değildir. Uygulamada bütünlük sağlanması, doğru malzemelerin kullanılması, doğru projenin hazırlanması ve kusursuz bir işin ortaya konulması herkesin yapabileceği işlerden değildir. Bu yüzden deneyim, teknik bilgi kadar önemli ve gerekli bir husustur. Her yaşta ve özellikteki binada çalışmak, her türlü malzemeyi kullanabilmek, mevcut malzeme ve bütçeye uygun proje hazırlamak ve müşterinin hayalindeki çatıyı ortaya çıkarmak için sektörün emekçilerinden olmak gerekir.

Çatı kaplama yapılırken binanın genel yapısına dikkat etmek gerekir. Yapılacak çatı için kullanılacak malzemenin ağırlığı, binanın taşıma kapasitesine uygun olmalıdır. Ayrıca malzemenin özellikleri ve çatının modeli de genel mimari tarza göre belirlenmelidir. Çatının eğimi ve yük taşıma kapasitesi, bölgenin yağış rejimi dikkate alınarak hesaplanmalı, eğer isteniyorsa çatının yapılma amacına uygun olarak kullanım için bir alan yaratılmalıdır. Baca tesisatı olan binalarda bacaların düzenlenmesi ve çatıların da buna göre inşa edilmesi gerekir. Baca diplerinin çatı kaplama malzemesi ile bütünleştirilmesi ve su yalıtımı konusunda gerekli uygulamaların yapılması da bir diğer önemli detaydır.

Kadıköy çatı kaplama işleriniz için tüm detayları titizlikle değerlendiren ve kusursuz projeler yapan ustalarımıza emanet edeceğiniz çatılarınızın, bitmiş ve size teslim edilmiş haline inanamayacaksınız.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım