KADIKÖY ÇATI USTASI FİYATLARI

KADIKÖY ÇATI USTASI FİYATLARI

KADIKÖY ÇATI USTASI FİYATLARI

            Kadıköy çatı ustası fiyatları, ustanın tecrübesine ve işin kalitesine göre değişmektedir. Her ne kadar çok ucuz fiyatlara çatı işleri yapan usta ve firmalar bulunsa da, her işin asgari bir ederi olduğu unutulmamalıdır. Haksız rekabet yaratmak amacıyla piyasanın çok altında iş yapan çatı ustaları ile çalışmak, kısa süre sonra sorun çıkaracak çatılar için boşa para harcamaktan başka bir işe yaramaz. Aynı iş için birkaç katı fiyat isteyen ustalar da çok daha kaliteli iş yaptıkları iddiasında bulunurlar. Halbuki her işin bir bedeli vardır. Fiyatları değiştiren ustanın deneyimi ve kullandığı malzemenin fiyatıdır. Ama bu da fiyatlar arasında ciddi uçurumlar yaratacak boyutlara ulaşmamalıdır.

Çatı işleri detaylı ve deneyim isteyen işlerdendir. Her çatı ustasıyım diyenin işin hakkını verdiğini söylemek ne yazık ki mümkün değildir. Daha önce hiç çatı işi yapmamış, tüm tecrübesi inşaatlarda çalışmaktan ibaret olan kişiler de kendisini çatı ustası olarak lanse ederek iş sahiplerinin güvenini suistimal etmektedir. Bu kişilere karşı temkinli yaklaşılması ve referanslarının sorulması gerekir. Çünkü iyi bir çatı ustasının kartviziti hakkında olumlu referans bildiren müşterileridir. Daha ucuza iş yapma vaadi ile insanları ikna eden ancak hakkı ile iş yapamayan kişiler yüzünden, işini seven ve layıkı ile yerine getiren çatı ustaları da zan altında kalmaktadır. Bu sebeple çatı işlerinizi emanet edeceğiniz çatı firması hakkında kısa da olsa bir araştırma yapmalı ve referansları hakkında bilgi almalısınız.

Kadıköy çatı ustası fiyatları konusunda burada bir rakam belirtmek doğru olmayacaktır. Çünkü sizden talep edilecek ücret ustanın kendi inisiyatifine göre değil; çatınızın büyüklüğüne, mevcut durumuna, yaptırmak istediğiniz işe göre değişir. Her uygulamanın fiyatı farklıdır. Bir gün içinde bitecek basit bir onarımla, çatı inşa işinin fiyatının aynı olmasını beklemek doğru değildir.

Kadıköy çatı ustası fiyatları ile ilgili daha net ve tatmin edici bir teklif almak istiyorsanız, bir de bizimle görüşün. Piyasanın en deneyimli ve güvenilir ustaları ile çalışan firmamızın fiyatlarının makul ve tatmin edici olduğunu, referanslarımızın güvenilirliğini kendiniz teyit etmiş olacaksınız.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım