ÇATI USTASI ŞİKAYETLERİ

ÇATI USTASI ŞİKAYETLERİ

ÇATI USTASI ŞİKAYETLERİ

Çatı ustası şikayetleri, çatısına uygulama yaptıran insanlar tarafından sıklıkla dile getirilen bir husustur. Ne yazık ki piyasada çatı ustası olduğu iddiası ile çalışan ve insanların hem parasını hem de güvenini kullanarak sektörün adını kötüye çıkaran insanlar bulunmaktadır. Eline bir çekiç ve alet çantası alan herkesin çatı ustasıyım dediği bir ortamda, iş sahiplerinin sektöre olan güveni ve iyi bir çatı bulma konusundaki endişelerini anlıyoruz.

Çatı ustası şikayetleri, işin hakkından fazla para istenmesi, ucuz malzeme kullanıldığı halde çok daha yüksek malzeme parası talebi, işin yarım bırakılması, gerekli dikkat ve özenin gösterilmemesi, iş güvenliği önlemlerinin yeterince alınmaması sebebiyle iş kazalarının yaşanması gibi çok farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Bize çatı işleri için gelen iş sahiplerinin bu tür endişeleri taşıdığını biliyoruz. Ya daha önceki deneyimlerinden yada çevrelerinden duydukları olumsuz şeylerden etkilenen iş sahiplerine çatılarını emanet etme konusunda hak vermemek mümkün değil.

Sektördeki bu çürük elmaları ve bu kişiler yüzünden yaşanan sıkıntıları bilen firma olarak, müşteri memnuniyeti anlayışımızı çok geniş bir yelpazede değerlendiriyoruz. Kaliteli işçilik, makul fiyatlar, iş sahibinin bütçesine uygun malzeme kullanımı, sorunu tamamen çözecek projeler, iş güvenliği konusunda aldığımız önlemler, taahhüt ettiğimiz tarihte iş teslimi gibi pek çok konuda geliştirdiğimiz prensiplerimizden asla taviz vermeden hizmet sunmaktayız.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız, çok uzun yıllar daha bu sektörde var olmak amacındadır. Bu yüzden bizim için günü kurtarmak değil, memnun ve daimi müşteri portföyü oluşturmak her şeyden önemlidir. Kısa günün karı olarak işi doğru düzgün yapmadan sadece alacakları parayı düşünen ve kendisine çatı ustası diyen kişilerin aksine, karımız az da olsa aldığımız işi hakkıyla yapmak öncelikli hedefimizdir. Çünkü biz bu işten ekmek paramızı kazanıyoruz. Ve bizler de birer çatı altında yaşayan insanlarız. Evlerimizin bizler için de en özel ve önemli alanlar olduğunun bilinci ile empati yaparak hizmet sunuyoruz.

Çatı ustası şikayetlerinin neler olduğunun farkında olduğumuz için, firmamızda hiçbir şikayete sebep olmayacak şekilde en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışıyoruz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım