ETERNİT ÇATI FİYATLARI

ETERNİT ÇATI FİYATLARI

ETERNİT ÇATI FİYATLARI

Eternit çatı fiyatları ile ilgili bilgi vermeden önce, eternit çatı uygulamalarından bahsetmek daha doğru olacaktır.

Çatı kaplama malzemeleri arasında büyük parçalar halinde kullanılabilen ürünlerden olan eternit çatı malzemeleri; yük taşıma kapasitesi, dış faktörlere karşı dayanıklılığı ve hafifi bir malzeme olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Eternit malzeme kullanımında hem alttan hem de üstten püskürtme yolu ile parçalar birbiri ile çok sağlam şekilde birleştirilebilir. Özellikle alttan yapılan püskürtmelerde kasıtlı olarak koparma veya kırma olmadığı sürece su sızdırması veya birbirinden ayrılması neredeyse imkansızdır. İşyeri çatılarında sıklıkla tercih edilen eternit malzeme, parçaların üst üste geldiği yerlerden sağlam şekilde birleştirildiği sürece sorun çıkarmadan uzun yıllar kullanılabilir. Bir daha ayrılmayacak şekilde yapılan bu birleşim en az 15 sene bu özelliğini korumaktadır. Rutubetsiz ortamlar yaratması, bakteri üremesine engel olması, ana iskelete yük bindirmemesi gibi sebeplerle rakip malzemelerden daha avantajlıdır. Ekonomik bir malzeme olması ve hafifliği sebebiyle çatı iskeletinde daha az beton veya demir kullanılması da çatı konusunda tasarruf sağlamaktadır.

Farklı renklerde üretilen ve oluklu yapısı sayesinde su akışını kolaylaştıran eternit çatı malzemeleri nakliye ve uygulama konusunda da hem ekonomik hem pratiktir. Değişik renklerinden dilediğinizi seçerek çatınızı eternit malzeme ile kaplatabilir ve genel mimari tarza uygun bir görüntü elde edebilirsiniz. Hem parçaların birbiri ile hem de saçaklar, bacalar, su dereleri gibi alanlarla birleştiği yerlerde yapıştırma ve yalıtımın sağlam yapılması halinde çok uzun yıllar hiç sorun çıkarmadan hizmet veren bir ürün olarak eternit çatı malzemeleri son yılların favori ürünleri arasındadır.

Eternit çatı fiyatları piyasada çok fazla eternit çatı malzemesi üreticisi olduğundan değişkenlik gösterir. Bu yüzden ucuz diye kalitesiz bir ürün almak yerine iyi bir piyasa araştırması ile hem kaliteli hem de ekonomik eternit malzeme bulabilirsiniz. Eternit çatı malzemesi almadan önce piyasadaki eternit ürünleri araştırmanız ve içerikleri hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Eternit çatı fiyatları hakkında firmamızdan da bilgi alabilir, eternit çatı uygulamalarımızı yerinde görerek çatınız için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım