ESENLER ÇATI USTASI

ESENLER ÇATI USTASI

ESENLER ÇATI USTASI

          Siz çatınız için gerekli her türlü özeni gösterdiğiniz, sürekli bakım ve onarım yaptırdığınız halde özellikle kış mevsiminde aniden çatınızda bir sorun ortaya çıkabilir. Örneğin çatı iskeletiniz kırıldığı için çatınız çökebilir, rüzgar sebebiyle uçan çatınız hem sizin hem çevre için tehlike yaratabilir, kırılan su olukları yağmur sularını bina yüzeyine veya çatıya akıtabilir. Bunun gibi aniden ortaya çıkan bir sürü sorun sebebiyle çatı işleri için ustaya ihtiyacınız olabilir.

Ancak çatı hizmeti veren firmaların %95’i sadece yaz mevsiminde çalışırlar. Sonbahar ve kış aylarında acil durumlar için yardım alabileceğiniz çatı firması bulmak çok zordur. Bulabildikleriniz de sizin zor durumunuzdan istifade ederek birkaç katı ücret isterler. Bu yüzden çatıdaki sorunun giderilmesi zorlaşır yada çok pahalıya mal olur.

Sektördeki bu sıkıntıyı bilen firmamız bu yüzden hizmetlerini yılın 12 ayı vermektedir. Çünkü sadece yazın yapılan çatı işleri kolaydır, zamanla yarışmak gerekmez, genelde bakım ve onarım olduğu için acil bir uygulama değildir. Asıl önemli olan kış mevsiminde aniden ortaya çıkan sorunlarda müşteriye hizmet sunabilmektir. Her zaman ulaşılabilir ve hizmet sunan bir firma olmak için de iş ahlakı, işini sevmek ve müşteri memnuniyeti gibi özelliklerin birlikte olması gereklidir.

Firmamız yılın 12 ayı ve günün her saati çatı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Herkesin iş yapabildiği yazın çalışıp, kışın soğuğundan kaçarak hizmet anlayışını mevsime bağlayan firmaların aksine biz bina sahiplerinin daima yanında olmak için çalışırız. Kışın soğuk olması veya yağışın devam ediyor olması bizim için sorun değildir. Yeter ki yapılacak işin o koşullar altında verimli olması mümkün olsun. Olağanüstü iklim şartları haricinde her zaman ve her koşulda çatı işlerinizi ekonomik ve kaliteli bir şekilde yapaya devam edeceğiz.

Esenler çatı ustası ihtiyaçlarınızda deneyimli ustalarımız, zengin ekipmanımız, malzeme çeşitliliğimiz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, verdiğimiz sözü tutmamız, ekonomik hizmetlerimiz, ödeme seçeneklerimiz ve yılın her günü hizmetlerimiz ile daima yanınızdayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ve diğer uygulamalarımız hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım