ESENYURT ÇATI USTASI

ESENYURT ÇATI USTASI

ESENYURT ÇATI USTASI

Çatılar da evlerin ve binaların diğer kısımları gibi bakım ve onarıma ihtiyaç duyarlar. Dış Dünyanın tüm olumsuz etkilerine en açık alanlar olan çatıların korumaya alınmaması ve ihmal edilmesi tüm bina için can sıkıcı ve istenmeyen sonuçların yaşanmasına sebep olur. Evinizi aldığınız andan itibaren çatınızla da ilgilenmeniz, eksiklerini gidermeniz, düzenli olarak kontrol ettirmeniz size uzun yıllar kaliteli bir şekilde yaşayacağınız binalar yaratır.

Çatıların üstü ister açık ister yükseltilerek kapatılmış olsun, periyodik olarak bakım ve onarımlarının yapılması gerekir. Bazen bina çatıları su depoları ve güneş panellerinin konulduğu alanlar olarak teras çatı şeklinde kullanılır. Bu tür çatılarda, üstü açık olduğu için özellikle su birikmesi sebebiyle sızıntılar ve ciddi anlamda ısı kayıpları görülür. Teras çatılarda da alınacak önlemler ve yapılacak yalıtımlarla sorunların önüne geçmek ve sorunsuz bir çatıya sahip olmak mümkündür.

Yükseltilerek kapatılan çatılarda ise çatı örtüsünün yağış ve rüzgar sebebiyle yıpranması sebebiyle yenileme ve aktarma yapılması, çatı altı yalıtım örtüsünün değiştirilmesi, su dereleri ve saçakların yapımı ve yalıtımı, baca diplerinin yalıtılması, çatı zeminine su ve ısı yalıtımı gibi uygulamalar ile çatılar korumaya alınır. Ayrıca bu kısımların birkaç yılda bir kontrol edilmesi, acil gelişen sorunlarda müdahale edilmesi, yenilenecek kısımların yenilenmesi gibi uygulamalar ile çatılarınız yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Çatı işleri konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir firma bulmanın zor olduğunu biliyoruz. Çoğu çatı firması işlerini yarım bırakma, işe zamanında başlamama, taahhüt ettiği tarihte bitirmeme, kalitesiz malzeme kullanma, tecrübesiz ustalarla çalışma, fahiş fiyatlar isteme, yeni nesil ürünler hakkında bilgi sahibi olmama gibi sebeplerle iş sahiplerini mağdur etmektedir. Bu da çatı ustası arayışında olan insanlarda önyargı ve güvensizliğe sebep olur. Bu konuda sektörün sıkıntılarını ve iş sahiplerinin beklentilerini bilen bir firma olarak insanları mağdur etmemek ve en kaliteli hizmeti vermek için canla başla çalışıyoruz.

          Esenyurt çatı ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Verdiğimiz sözü zamanında ve eksiksiz yerine getiren bir firma olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım