KAĞITHANE ÇATI USTASI

KAĞITHANE ÇATI USTASI

KAĞITHANE ÇATI USTASI

Kağıthane hem eski binaların hem de çok katlı apartmanlardan oluşan toplu konut alanlarının bulunduğu İstanbul’un merkezi yerlerinden biridir. Bu yüzden bölgenin çatı hizmeti ihtiyacı farklı özellikte malzemelerle ve tekniklerle çalışmayı gerektirir. Bunun için de deneyim ve her türlü malzeme ile çalışma konusunda bilgi sahibi olmak şarttır.

Daha eski binalarda binanın yaşı sebebiyle sorunların sıkça yaşanması normaldir. Ancak yeni binalarda da inşaat kalitesinin kötü olması ve bakım konusundaki ihmal sebebiyle binada ve çatılarda sorunların sıkça görüldüğü bilinir. Bu yüzden bölgedeki binaların çatıları değişik sorunlarla karşımıza çıkmaktadır.

Eski binalarda genellikle kiremit çatılar kullanıldığı için kiremit çatı aktarma, su sızıntıları yüzünden görülen problemler, su dereleri sebebiyle ortaya çıkan sorunlar gibi farklı sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu tür taleplerde öncelikle kiremit örtünün kontrolü ve gerekli ise çatı aktarmasını, kiremit altı örtüsünün değişimi, baca dipleri ve su dereleri ile saçakların çatı ile birleştiği alanların yalıtımını yaparak sorunu gideriyoruz. Ayrıca bina sahiplerine çatı zeminine su, ısı ve ses yalıtımı da tavsiye ediyoruz. Dileyen müşterilerimize yalıtım uygulamalarını da gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız işlerin daima arkasında olduğumuz için yeni bir sorun çıkması halinde hemen hareket ederek müdahale ediyoruz. Çalıştığımız iş sahipleri ile olan ticari ve güven ilişkimizi bozmamak için gerekli her türlü özveriyi gösterme konusunda iddialıyız.

Yeni binalarda yaşanan çatı sorunlar ise daha farklı özellik gösterir. Bu binalarda genelde çatı olmadığı için teras çatılarda olması gereken su ve ısı yalıtımı işleri, su dereleri ve su tahliye alanlarının düzenlenmesi, detay yalıtım işlerinin yapılması gibi farklı konularda hizmet veriyoruz.

Çatısı olmayan binalara çatı yapımı, yeni nesil çatı malzemeleri ile çalışarak dekoratif ve dayanıklı çatı inşası, yenileme, tamir, bakım ve onarım gibi her konuda hizmetlerimiz bulunuyor. Sektörün en iyilerinden oluşan usta kadromuz ve ekipmanımız ile bölge halkının her gün ve her saat hizmetindeyiz.

Kağıthane çatı ustası ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile işlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım