SİLİVRİ ÇATI USTASI

        İstanbul’un Marmara kıyılarındaki ilçelerinden biri olan Silivri, açık denizin rüzgarı ve nemi sebebiyle binaların kısa zamanda yıprandığı bir yerdir. Yüksek nem oranı ve özellikle kış mevsiminde görülen şiddetli rüzgarlar, Silivri’de bulunan binaların beton yapılarında ve çatılarda sorunlara sebep olur. Hem çok katlı binaların hem de müstakil evlerin görüldüğü Silivri’de, binalar genellikle yeni değildir. Bu yüzden yıpranma ve onarım ihtiyacı daha fazla görülür.

Silivri’de binaların çatıları genellikle kiremit örtü ile kaplıdır. Su deposu ve güneş paneli olan binalarda üstü açık çatı kullanımı da görülür. Ancak hem rüzgara hem de şiddetli yapışlar ve neme maruz kalan bölgenin özellikle çatıları sorun teşkil eder. Tüm bina sakinleri birkaç yılda bir çatılarını komple elden geçirmek ve tadil ettirmek zorunda kalırlar. Ancak bölgenin İstanbul’a olan uzaklığı sebebiyle çatı ustası bulmak zor olduğu gibi mevcut çatı ustalarının da belli birkaç uygulama dışında tecrübe sahibi oldukları söylenemez. Bölgedeki müşterilerimizin bu konudaki şikayetleri ile haberdar olduğumuz bu soruna çözüm bulmak amacıyla firma olarak Silivri için de hizmet vermeye ve özel bir ekip oluşturmaya karar verdik.

SİLİVRİ ÇATI USTASI

SİLİVRİ ÇATI USTASI

 

İstanbul’un en uzak ilçelerinden biri olduğu halde sadece Silivri’de hizmet veren bir çatı ekibimiz bulunmaktadır. Bölge halkının her mevsim hizmetinde olan ekibimiz deneyimli ustalar ve teknik ekipman zenginliği yönünden benzer firmalar arasında en iyisidir.

Çatı aktarma, yalıtım uygulamaları, çatı inşası, mevcut çatının yıkılarak yenisinin yapılması, su izolasyonu, su dere ve oluklarının inşa ve tamiri, çatı bacası yalıtımı, çatı penceresi yapımı gibi çatı ile ilgili her konuda hizmet veren firmamızın ekonomik ve kaliteli uygulamalarından memnun kalacağınıza eminiz. Ayrıca firma olarak sadece yaz mevsiminde değil, her mevsimde çalışmaktayız. Çünkü çatı sorunlarında ani durumlar genellikle kışın ortaya çıkmakta ve hemen giderilmediği takdirde daha ciddi sorunlara sebep olmaktadır.

Silivri çatı ustası hizmetimiz ile siz bölge halkının her gün ve her mevsim hizmetinde olmaktan mutluluk duyarız. Hizmet içeriğimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım