BEYKOZ ÇATI USTASI

BEYKOZ ÇATI USTASI

BEYKOZ ÇATI USTASI

Tarihi dokusu, eski evleri, geleneksel mimarisi ile İstanbul’un en güzel semti olan Beykoz, en fazla çatı hizmetine ihtiyaç olan ilçelerden biridir. Tarihi dokusunu korumak amacıyla özel yasal düzenlemelere tabi olan bölgede eski evlerin bakımsız ve ihmal edilmiş çatıları tahribata sebep olmaktadır. Bölgedeki yeni mimari ile yapılan yapılarda da, ilçenin Karadeniz’e olan yakınlığı sebebiyle şiddetli yağış ve rüzgarları sebebiyle sıkça çatı sorunları ile karşılaşılmaktadır. Tüm bu faktörler bir araya gelince de Beykoz, İstanbul’un en fazla çatı sorunu yaşayan bölgesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eski yapılarda çatıların büyük kısmı ahşap veya kiremittir. Hem ahşap hem kiremit zamana karşı daha dayanıksız malzemelerdir. Yalıtım ve görsel açıdan büyük avantajları olsa da, her iki türden çatı için de düzenli bakım ve onarım yapılması zorunludur. Diğer yandan bölgenin mimari yapısına ve dokusuna uygun çatı uygulamaları yapılması gerekir. Bu yüzden bölgede çatı inşası veya tamiri için çok deneyimli ve profesyonel bir çatı ekibi ile çalışmak doğru olacaktır.

Kiremit çatıların aktarılması, su tahliye alanlarının düzenlenmesi ve yenilenmesi, yalıtım işlerinin gerçekleştirilmesi, ahşap çatılarda su sızıntılarını önleyecek şekilde imalat yapılması, hafif olan ahşabın fırtınadan uçmayacak şekilde bina ile bütünleştirilmesi, çatı iskeletinin oluşturulması veya yenilenmesi gibi işler uzmanlık isteyen işlerdir.

Firmamızın Beykoz bölgesinde uzun yıllardır verdiği çatı hizmetleri geniş bir müşteri portföyü oluşturmamızı sağlamıştır. Yaptığımız işlerdeki kalite ve dayanıklılık tüm müşterilerimiz ile uzun yıllar çalışmamıza ve en fazla tavsiye edilen firma olmamıza vesile olmuştur. Bölgenin iklim yapısı ve mimari tarzına özen göstererek gerçekleştirdiğimiz projeler benzer firmalar arasında en fazla tercih edilen olmamızı sağlamıştır. Bizim için yapılamayacak çatı, giderilemeyecek çatı problemi yoktur. Çünkü biz bu işi uzun yıllardır yapmaktayız ve daha uzun yıllar yapmaya da kararlıyız.

Beykoz çatı ustası ihtiyacınız mı var? Arayışla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile çatınızın ihtiyacı olan uygulamaya karar vererek en ekonomik şekilde ve en kısa zamanda iş teslimini yapmaktayız.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım