İstanbul Çatı Ustası

İSTANBUL ÇATI USTASI

İSTANBUL ÇATI USTASI

           Bir işin ustası demek, o işle ilgili her konuda detaylı bilgiye sahip ve uzun yıllar sadece o alanda çalışmış kişi demektir. Herkes kendisine usta diyebilir ama gerçekten usta olmak çok daha farklı kriterler gerektirir. İşinin ehli bir çatı ustası, çatı ile ilgili her işlemi sorunsuz ve tereddütsüz uygulamalıdır. Mazeret üreten veya baştan savma iş yapan birinin usta olması mümkün değildir.

Ustalarımız yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz, yaptıkları işe sonuna kadar sahip çıkan, aklınıza gelen her konuda bilgi alabileceğiniz, sizi yanıltmayacak, kandırmayacak ve işini özveri ile yapan sektörün en iyilerindendir.

Öncelikle çatınız kontrol edilerek sorunun ne olduğu anlaşılır. Daha sonra sizinle görüşülerek beklentiniz ve bütçenize göre bir proje hazırlanır. Gereksiz masraf yaratmaktan kesinlikle kaçındığımız gibi daha kapsamlı çalışma gerektiren durumlarda da bunu açıkça belirtiriz. Her türlü  malzeme ile çalışma yapabilen ustalarımız, çatının her santimetrekaresine emek verir.

Çatı inşası, çatı aktarma, çatı izolasyonu, baca tamiri, su deresi ve oluk tamiri, tadil ve onarım işleri, çatı penceresi yapımı, asansör kulesi yapımı, kiremit çatı inşası, çelik çatı inşası, çatı yükseltme, çatı temizliği, çatı şapkası tamiri, gider tıkanıklığı açma, çatı bacası tamiri, asansör kulesi izolasyonu, iskelet kurulumu, sundurma yapımı gibi çatı ile ilgili aklınıza gelebilecek her konuda profesyonel hizmet vermekteyiz.

           İstanbul çatı ustası arayışlarınızda zaman kaybetmeden, can sıkıcı ve gereksiz konuşmalar yapmadan, en kaliteli ve ekonomik hizmeti en kısa zamanda almak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile çatınızdaki sorunun ne olduğunu tespit ederek, sizlere en uygun çözümü ve projeyi sunarız. Her çeşit malzemenin uygulanması için gerekli olan tüm alet ve cihazlara sahip firmamız, iş güvenliğine ilişkin önlemlerin alınması konusunda da hassasiyet göstermektedir. Çevreye saygılı, binaya zarar vermeyen, kaliteli malzemelerle çalışan, yıllarını çatı sektörüne vermiş ustalarımız ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul çatı ustası denilince akla gelen ilk isimlerden olmanın gururu ile çatı ile ilgili her konuda yanınızda olmaya devam edeceğiz.

İstanbul’da Çatı Tamiri Yapan Firmalar

İstanbul’da Çatı Tamiri Yapan Firmalar

İstanbul’da Çatı Tamiri Yapan Firmalar

İstanbul’da yaşıyorsanız şayet bu şehrin dezavantajları kadar avantajları da olduğunu bilirsiniz. Neredeyse milyonlarca insana ev sahipliği yapan bu koca şehirde insan sayısı arttıkça bu insanların ihtiyaç duyduğu hizmetlerde artmaktadır. Her gün şehir yenilenmekte olup bir yandan eski binalara yıkılırken bir yandan da yeni binalar yapılmaya devam etmektedir ki bu trafik İstanbul’da neredeyse hiç durmamaktadır. Bizlerde bu hizmet kolları arasında kendimizi çatı ustası konusunda eğittik ve uzun yıllardan beri bu anlamda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda firmamız bu sektöre ait tüm yetki belgelerine ve sertifikalarına sahiptir. Tüm çatı ustalarımız alanında uzman olup her türlü çatıda her türlü ihtiyacınızı profesyonelce ve uygun fiyatla karşılamaktadır. İstanbul Çatı Ustası olarak internet üzerinde arama yaptığınızda İstanbul’da çatı tamiri yapan firmaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu firmalar arasında karar verirken karşınızdaki kişinin gerçek anlamda bir işletme olup olmadığını teyit etmenizde fayda vardır aynı zamanda firmanın referanslarını da gönül ferahlığı ile isteyebilirsiniz. Firmamız bu anlamda sizlerle irili ufaklı bir çok projedeki referanslarını büyük bir gururla paylaşacaktır. İstanbul çatı ustası olarak bu güzel şehre yakışır hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Ancak bu şekilde markamızın kalıcı olacağına ve sektördeki diğer firmalara örnek olacağımızı düşünüyoruz.

İstanbul’da Çatı Ustası Arayanlar

İstanbul’da çatı ustası arayanlar tabii ki öncelikle hemen ellerindeki akıllı telefonlar üzerinden aramaya girişmektedirler. Herhangi bir arama motoruna İstanbul çatı ustası diye giriş yapsanız karşınıza sayfalar boyunca sonuç çıkacaktır. Bu kadar çatı ustası arasında nasıl karar vereceksiniz peki ? Bizler sizlere bu yazıyı öncelikle bilgilendirmek için yazdığımızı belirtmek isteriz. Yapmadığımız herhangi bir işlemi yapmış gibi göstermeyiz. Fotoğraflarımızda başkalarına ait çatıları ve ustaları kullanmayız. Bu yüzden karar vermeden önce bizleri arayın. Eğer bize çatınız ile ilgili net bir şeyler söyleyebilirseniz size telefonda elimizden geldiğince bilgi vermeye çalışırız ama oldu ki neler olduğunu sizlerde bilmiyorsanız isterseniz çatınızı yerinde inceleyerek ekspertiz hizmeti verebiliriz. Bunun için sadece randevu almanız yeterlidir. Sizden ekstra herhangi bir ücret talebimiz olmamaktadır. Yerinde tespit yapıldığı zaman hiç aklınızda olmayan detaylar ile karşılaşacaksınız. Aslında çatı tamirinin hiçte o kadar dışarıdan göründüğü kadar kolay olmadığını göreceksiniz. Bizler her işimizde aynı zamanda müşterilerimize yazılı garanti vermekteyiz. Bu şekilde yaptığımız iş sonrasında müşterilerimiz gönül ferahlığı ile çatılarının kullanımına devam etmektedir. Bizim için hizmet eğer her türlü sözünüzün arkasında durabildiğiniz zaman yapılan bir iştir. Aksi taktirde kimse bir başkasını kandıramayacaktır. Kandırdığını zanneden tüm firmalar çok kısa bir zaman içinde batmaya mahkum olacaktır.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım