BEYOĞLU ÇATI USTASI

BEYOĞLU ÇATI USTASI

BEYOĞLU ÇATI USTASI

Beyoğlu, İstanbul’un en eski ve en güzel semtlerinden biridir. Ancak bölgedeki binaların en yenisinin 50 – 60 senelik olduğu düşünüldüğünde, binaların sürekli bakım ve onarıma ihtiyaç duyduğu da açıktır. Tarihi yapıların, taş binaların ve Türkiye’nin ilk apartmanlarının bulunduğu Beyoğlu’ndaki evlerin elektrik ve su tesisatından kaynaklanan sorunlar yaşadığı bilinir. Tesisatının sürekli yenilenmesi gereken binalarda bir diğer sorun da mimari özelliğine dokunmadan uygulama yapılması gereğidir. Teknolojik uygulamaların bu kadar eski ve özel binalarda yapılması ise ayrı bir uzmanlık ve özen ister.

Bölgedeki binaların bir diğer sorunu da çatılarda yaşanan problemlerdir. İnşa edildikleri dönemin mimarisine göre düzenlenen çatıların, yıpranan binaları atmosfer etkilerinden yeterince koruyamaması normaldir. Ayrıca tarihi binalarda yasalara uygun tadilat yapılması zorunludur. Kendine özel dokusu ve özel nitelikte binaların bulunduğu semtte yapılacak çatı uygulamalarının da aynı dikkat ve nitelikte gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun için de çatı işlerini herhangi bir firma veya ustaya emanet etmek doğru değildir. Tarihi binalarda yapılacak tadilat işleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi ustalarla çalışmak şarttır.

Taş ve betonarme binalar kadar ahşap binaların da bulunduğu bölgede, mevcut çatıların yenilenmesi ve onarılması, binanın mimarisine göre uygulama yapılması, yeni nesil malzemelerin yasalara uygun şekilde kullanılması için size deneyimli ve kaliteli işler yapan bir usta gerekir.

Beyoğlu çatı ustası ihtiyaçlarınız için İstanbul’un en tecrübeli ustalarından oluşan ekibini kuran firmamızın ustaları, bölgenin özelliği ve binaların niteliğini dikkate alarak işlerini yaparlar. Yasalara uygun uygulamanın ne olduğu konusunda sizi bilgilendirir ve hassasiyet gösterirler. Binaya zara vermeden, yük bindirmeden yapılacak uygulamaları belirleyerek gerçekleştirirler. Çatı aktarma, yalıtım uygulamaları, çatı inşası, su dere ve oluklarının yapımı ve tamiri, çatı örtüsünün yenilenmesi, teras çatılarda su ve ısı yalıtımı gibi her konuda binanın özel durumuna uygun çalışırlar. Dilerseniz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile çatınızda bir keşif yaparak bir proje oluşturur, yasa gereği onay gerekli ise onay alındıktan sonra uygulamaya geçerler. Biz tüm işlerimizde yasalara uymak ve müşteri memnuniyetine azami özen göstermekle gurur duyan bir firmayız.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım