ÇATALCA ÇATI USTASI

ÇATALCA ÇATI USTASI

ÇATALCA ÇATI USTASI

         İstanbul’un uzak ilçelerinden biri olan Çatalca, Karadeniz’e olan yakınlığı ve şiddetli rüzgarlara olan açıklığı sebebiyle binaların daha sağlam olmasını gerektiren bir iklim gösterir. Ayrıca şehrin gürültüsünden ve trafiğinden uzakta, sakin bir hayat yaşamak isteyen insanların tercihi olan Çatalca’da genellikle müstakil binalar bulunur.

Geleneksel mimarinin ve bir yada iki katlı evlerin daha fazla görüldüğü Çatalca’daki binaların büyük kısmının çatıları kapalıdır. Bir kısmında kiremit, bazılarında ise shingle gibi yeni nesil çatı kaplama malzemeleri kullanılır. Çok yağış alan ve kış rüzgarlarının etkisine açık bir bölge olan ilçedeki çatıların sık sık yenilenmesi, onarılması gerekir. Birkaç yılda bir çatı kaplamasının elden geçirilmesi, kiremit çatıların aktarılması, yıpranan kısımların tamir edilmesi, yenilenmesi zaruridir. İhmal edilmesi halinde rüzgar ve yağışın çok görüldüğü kış mevsiminde su sızıntıları ve enerji kayıplarının yaşanması kaçınılmazdır.

İstanbul merkezine olan uzaklığı sebebiyle çatı firmalarının gitmek istemediği ilçede, acil çatı problemlerinde hizmet verecek çatı firması olmadığı için firmamız bölge halkının bu sorununa çözüm bulmak amacıyla Çatalca için özel bir usta ekibi kurmuştur. Yılın her mevsiminde Çatalca’daki müşterilerimizden gelen hizmet taleplerini karşılamaktayız. Çalışmalarımız için diğer çatı firmaları gibi yaz mevsiminin gelmesini beklemiyoruz. Acil durumlarda derhal bölgeye intikal ederek müşterimizin sorununu çözüyoruz. Olağanüstü koşullar haricinde havanın soğuk olması veya yağışın devam etmesi bizim için sorun teşkil etmiyor.

Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile binaların çatılarında kontrol yaparak ihtiyaç olan uygulamaları belirliyoruz. Buna göre bir fiyat çıkararak teklif sunuyoruz ve anlaşma halinde işe derhal başlayarak en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Çatı işleri yapan diğer firmalardan daha farklı yaklaştığımız işimizi uzun yıllar daha aynı kalitede sunmak için sektörün en iyilerinden oluşan usta ekibimiz, yeni nesil malzemelerle çalışma konusunda da deneyim sahibidir. Bir yada birkaç malzeme ile çalışan klasik çatı firmalarının aksine, müşterinin istediği her özellikte çatıyı inşa etme ve tamir konusunda uzmanız.

Çatalca çatı ustası hizmetlerimiz ile bölge halkının yılın her mevsimi hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım