Çatı Şirketleri

Çatı Şirketleri

Çatı Şirketleri

Çatı şirketleri denildiğinde ilk akla gelen çatı yalıtımı, kiremit kaplama, membran işlemleri, çatı temizliği gibi çok sayıda uygulama gelmektedir. Çatı yalıtımı ile ilgili araştırma yapıldığında membran düşünülmektedir. Çatı şirketlerinin arasında önemli bir konumda bulunan firmamız, sektördeki güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamıştır. Sayısız referans sunan firmamız, kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet vermektedir. Çatı membran işlemlerinin çatı şirketlerinin tamamı tarafından güvenli bir şekilde yapılmadığı bilinmektedir. Membran uygulaması, son derece hassas bir uygulamadır. Memran uygulamalarının hatalı yapılması durumunda binalar yağmur suyunu emektedir. Betonun suyu emmesi de bina demirlerinde korozyona neden olmakta, bu da telafisi güç sonuçlara neden olabilmektedir. Membran üzerindeki herhangi bir noktada meydana gelen su kaçağının tespit edilmesi son derece zordur.

Çatı şirketleri arasında verdiği garanti ile öne çıkan firmamız, uzman ekipleri ile yalıtım, temizlik, tadilat ve onarım hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Firmamızda görev yapan tüm personel, yeterlik belgesine sahiptir. Tüm personel, işlem yaparken gerekli güvenlik önlemlerini almakta ve sonrasında uygulamaya başlamaktadır. Güvenlik tedbiri alınmadığında personelin kendisine ve çatıya zarar vermesi kaçınılmazdır. Örneğin çatıda yer alan kiremitlerden birinin bile kırılması, güvenlik önleminin eksikliğini göstermektedir. Çatı şirketi araştırılırken öncelikle referansları kontrol edilmelidir. Sonrasında bu referanslar araştırılmalıdır. Bu sayede kusursuz hizmet veren şirketin tespit edilmesi kolaylaşmaktadır. İnternette bazı şirketlerin başka firmaların uygulamalarını göstererek tüketiciyi aldattığı bilinmektedir. Bu nedenle referansların doğruluk payının araştırılmasında yarar vardır.

Çatı şirketleri, çatı onarımını da güvenli bir şekilde yerine getirmelidir. Ayrıca yalıtım işleminde de CE ya da TSE belgeli malzemelerin kullanılması önemlidir. Firmamızın kullandığı tüm malzemeler bu belgelere sahiptir. Ayrıca personel bu konuda profesyoneldir. Bu sayede çatı işlemlerinde herhangi bir kusur meydana gelmemektedir. Yalıtım yapılırken amacın çatıdan su sızmasını önlemek olduğu bilinmelidir. Yalıtım malzemeleri kaliteli olmalıdır. Çatı yalıtım ve kaplama malzemelerindeki en küçük bir defonun geri dönülmez zararları da beraberinde getireceği bilinmelidir. Çatı uygulamaları kolay bir işlem değildir ve bu nedenle en güvenli şirketler seçilmelidir.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım