ÇATI TAMİRİ FİYATLARI

ÇATI TAMİRİ FİYATLARI

ÇATI TAMİRİ FİYATLARI

           Çatı tamiri fiyatları, yapılacak işin içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü çatılarda yapılacak tamirler tek tip değildir. Çok geniş kapsamlı bir çalışma yapılması gerekebileceği gibi basit bir uygulama ile de sorun çözülebilir. Bu konuda net bir fiyat vermek bu anlamda doğru olmayacaktır. Ancak her firmanın fiyat uygulaması farklılık gösterir. Örneğin bir çatı aktarma işi için A firması 10 TL isterken B firması 20 TL ister. Bu tamamen firmanın fiyat politikasına bağlıdır.

          Çatı tamiri fiyatları farklı sebeplerle değişkenlik göstermekle birlikte iş sahipleri için fiyat daima çok önemli bir husustur. Çünkü çatı tamiri işlerinde ödenecek ücret bina sakinleri tarafından karşılanmaktadır ve yönetici yada bina adına hareket eden biri bu işten sorumlu olur. Bu durumda verilecek fiyat bina temsilcisini zor durumda bırakmayacak ve makul olmalıdır. Diğer yandan iş sahibine yapılacak iş ve kullanılacak malzeme hakkında detaylı bilgi verilmeli, malzeme fiyatları hakkında bilgilendirilmeli, işçilik ve malzeme fiyatları ayrı ayrı gösterilmelidir.

Her binanın bütçesi farklıdır. Çatı tamirinde kullanılacak malzemenin kalitesine göre fiyatı artacağından müşteriye seçenek sunmak önemlidir. Ancak işi almak için tercih edilmeyen ve bir süre sonra yeniden sorun çıkaracak ucuz ürünleri kullanmak iyiniyetli bir tavır değildir. Bu yüzden müşterinin tercih edeceği malzemenin özellikleri ve dayanıklılığı konusunda da yeterli açıklama yapılmalıdır. Bu hem sektöre olan güvenin sağlanması hem de ticarette dürüstlük kuralları gereğince önemli bir detaydır.

Çatı tamiri fiyatları konusunda piyasada çok farklı rakamlar talep ediliyor. İşinizi hem ekonomik hem de kaliteli olarak yaptırabileceğiniz bir firma bulmanın zor olduğunun farkındayız. Biz ise müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini sağlamak amacıyla kaliteli malzeme kullanarak işçilikten olabildiğince fedakarlık ediyoruz. İyi malzeme ile yapılan iş her zaman iyi sonuç verir. Bu da memnun müşteriler ve iyi bir referans ortaya çıkarır.

Amacımız en iyi sonucu en ekonomik şekilde bina sahiplerine sunmaktır. Bu iddiamızı sizlerin de hizmetine sunmaktan mutluluk duyarız. Gelin birlikte çatınıza ne yapılması gerektiğine karar vererek sorununuzu çözelim.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım