ZEYTİNBURNU ÇATI USTASI

ZEYTİNBURNU ÇATI USTASI

ZEYTİNBURNU ÇATI USTASI

           İstanbul milyonlarca insanın bir arada yaşadığı, milyona yakın binanın bulunduğu, üç farklı iklim kuşağının tam ortasında yer alan, dört mevsimin de görüldüğü devasa bir metropoldür. Bu özellikleri İstanbul’u ülkemizin en zor ve yaşanması en külfetli şehirlerinden biri yapmaktadır. Son yıllarda yaşanan göçlerin de etkisi ile her geçen gün bina ve insan sayısının arttığı şehirde, trafik ve iklim koşulları yaşamı çok daha zor hale getirmektedir. İstanbul’da yaşayan insanların büyük kısmının bu şehre katlanmasının sebebi çalışarak başını sokacak bir ev sahibi olmaktır.

İnsanlar neredeyse tüm hayatları boyunca çalışarak kazandıklarını bir ev sahibi olmak için feda ederler. Bu yüzden İstanbullular için en önemli şey doğal olarak evleridir. Emeklilik günlerinde, emekli maaşı ile yaşamaya çalışırken masraf çıkaracak bir ev ise son istenecek şeydir. Bu yüzden ev alırken nasıl evin içine, mimarisine, inşaat kalitesine dikkat ediliyorsa aynı özenin binanın çatısına da gösterilmesi gereklidir. Çatı ile ilgili problemlerin en üst katta yaşayanların sorunu olduğu gibi bir inanış olsa da, aslında çatı sorunları zaman içinde tüm binanın sorunu haline gelir. En katta yaşanan enerji kayıpları zincirleme olarak alt katlara da sirayet eder. Su sızıntıları zaman içinde tüm binanın rutubetlenmesine sebep olur. Bu yüzden binaların çatıları tüm bina sakinlerinin özen göstermesi gereken ortak sorumluluğudur.

Çatıların düzenli olarak bakımlarının yapılmasının, yeni çıkan teknolojik ürünlere göre revize edilmesinin, yıpranan hasar gören yerlerinin yenileri ile değiştirilmesinin maliyeti, bunların ihmali halinde ortaya çıkacak külfetten çok daha azdır. Bu yüzden tüm bina sakinlerinin çatı konusunda aynı hassasiyeti göstermesi ve birlikte çatılar için gerekli uygulamaları yaptırarak özellikle yalıtım konusunda hassas davranmaları gerekir.

Çatı işleri konusunda daima güvenilir ve her zaman ulaşılır bir desteğe ihtiyacınız olacaktır. Sadece yazın çalışıp kış ve sonbaharda bir türlü ulaşamadığınız çatı ustaları ve firmalarından bıktıysanız, firmamızın memnun müşterileri arasına katılarak 7/24 çatı hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Zeytinburnu çatı ustası hizmetlerimiz ile 7 gün 24 saat ve yılın 12 ayı hizmetinizdeyiz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım